7 marca w Bibliotece w Zelowie Dzień Kobiet w stylu lat 20 i 30 świętowały Panie - Czytelniczki naszej Biblioteki. W spotkaniu uczestniczył Pan Krzysztof Borowski – Sekretarz Miasta, który złożył Paniom życzenia i wręczył upominki od władz samorządowych.
Przed publicznością wystąpiła młodzież z zelowskiego liceum, która w swoim programie zaprezentowała jak zmieniała się moda na przestrzeni lat. Przy słodkim poczęstunku, kawie, herbacie w niepowtarzalny klimat wprowadził gości duet „Dobry ton” wykonując niezapomniane przeboje lat 20-30.